Specjaliści

mgr inż. Anna Sajdakowska (dawniej Kacperska)

Specjalista ds. żywienia człowieka, dietetyk. Właściciel Poradni Dietetycznej METAMORFOZA.

Członek Polskiego Towarzystwa Dietetyki. Absolwent Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Swoje badania naukowe poświęciła najpierw znaczeniu magnezu w organizmie oraz w żywieniu człowieka, a następnie diecie opartej o produkty o niskim indeksie glikemicznym. 


Doświadczenie zawodowe zdobyła już w czasie studiów poprzez pracę w Poradni Dietetycznej SGGW. Odbyła także staż w Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu na Oddziale Pediatrii i Żywienia, jak również praktykę w jednej z warszawskich poradni dietetycznych.


Brała udział w Programie „Wiem, co jem”, w którym przeprowadzała zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży dotyczące racjonalnego żywienia.


Systematycznie uczestniczy w konferencjach i sympozjach z zakresu żywienia człowieka i dietetyki organizowanych m.in. przez Instytut Medycyny Żywienia i SGGW.


Autor wielu artykułów dotyczących zdrowego odżywiania na portalach internetowych poświęconych zdrowiu i urodzie.


Specjalista ds. żywienia człowieka i dietetyki w Strefie mamy portalu http://www.urodaizdrowie.pl/,  http://www.kobiecyporadnik.pl/. Specjalista portalu http://www.zdrowie.wieszjak.pl.


Brała udział w Programie „Wiem, co jem”, w którym przeprowadzała zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży dotyczące racjonalnego żywienia. Aktualnie zajmuje się opracowywaniem jadłospisów dla najmłodszych w ramach ogólnopolskiej akcji "Zdrowy przedszkolak".

Posiada bogatą wiedzę na temat żywienia emocjonalnego i między innymi dlatego jest zawsze gotowa do pomocy w potrzebie.

Indywidualne podejście do każdego pacjenta pozwala osiągać każdorazowo sukces osobom korzystającym z porad tego dietetyka. Optymistycznie, a zarazem z dużą dozą rozsądku, podchodzi do wszystkich problemów dietetycznych swoich pacjentów, również tych najtrudniejszych do rozwiązania. Daje motywację do działania i zaraża zdrowym stylem życia oraz swoją pogodą ducha. Potrafi stworzyć swobodny kontakt - umie słuchać i lubi rozmawiać.