O poradni


Misją poradni jest szerzenie wiedzy o zdrowym odżywianiu oraz pomoc w metamorfozie pacjentów korzystających z usług firmy – przemiana dotyczy nie tylko wyglądu, ale także samopoczucia i stylu życia.

Czym różni się "Metamorfoza" od innych poradni dietetycznych?

Przede wszystkim, każdy pacjent korzystający z usług naszej poradni, poza planem dietetycznym i zaleceniami uczy się w jaki sposób efektywnie zmienić nie tylko swój sposób odżywiania, ale także styl życia. Kładziemy nacisk na to, aby klienci poradni wykraczali daleko poza zakres wiedzy teoretycznej, stosując zalecenia w praktyce, a nawet ucząc innych zdrowego stylu życia, przekazując nowo zdobytą wiedzę. 

NASZ SYSTEM DIETETYCZNY:

1. Wyjaśniamy,
2. Pokazujemy na przykładach,
3. Pozwalamy Ci działać,
4. Obserwujemy Twoje postępowanie,
5. Chwalimy Twoje postępy i (lub) korygujemy Twoje postępowanie.

Ile diet potrzeba żeby wreszcie na stałe zmienić swoje nawyki???

Wystarczy JEDNA - ta, przy której się wytrwa !!!

Jeśli chcesz na stałe zmienić swoje nawyki żywieniowe, zapraszamy do współpracy. Dietetyk jako Twój "Coach" będzie z Tobą regularnie współpracował - wspierał oraz obserwował Twoje postępy.

Dlaczego korzystać z porad dietetyka, czy nie lepiej "na własną rękę"?

Sytuacja ze zmianą nawyków żywieniowych i przejściem na dietę przypomina niezwykle okres noworocznych postanowień - "Od nowego roku się odchudzam" ;) 

Chyba każdy na własnej skórze odczuł, że postanowienia te niezwykle rzadko znajdują przełożenie w rzeczywistości. Gdyby można było realizować je bez niczyjej pomocy, nie trzeba byłoby ich w ogóle podejmować! Dlatego przy zmianie diety tak niezbędna jest pomoc dietetyka - wtedy nie będziesz zdany tylko na siebie i odniesiesz sukces!